Vidaus durys

PRODUKTŲ FILTRAVIMAS
Medinės grindys:
Grindjuostės:
Aksesuarai:
Vinilinės grindys:

Akustinės vidaus durysGaminame ne tik patvarias ir gražias duris, tačiau galime pasiūlyti ir padidintų techninių reikalavimų duris. Vienos tokių – akustinės vidaus durys.

KTU Architektūros ir statybos instituto statybinės ir šiluminės fizikos mokslų laboratorijoje atlikti bandymai bei išduoti protokolai liudija, kad siūlomų durų:

 • Atsparumas vertikalei apkrovai – 4 klasė;
 • Atsparumas pastoviam sukimui – 4 klasė;
 • Atsparumas minkštiems ir sunkiems smūgiams – 4 klasė;
 • Atsparumas kieto kūno smūgiams – 4 klasė;
 • Durų patikimumas – 4 klasė, t.y. 50 000 varstymo ciklų;
 • Garso izoliacijos rodiklis ne mažesnis nei 36 decibelai (dB). 

Šių durų varčios gamybai naudojame dygiuotos pušies masyvo karkasą, medžio drožlių plokštės akustinį užpildą ir didelio tankio medžio dulkių plokštės viršutinę daną. Papildomai varčių plokštumas galima dekoruoti stiklajuostėmis ar skirtingų krypčių lukšto piešiniu. Akustinių savybių užtikrinimui gaminį komplektuojame kartu su mechaniniu, savaime nusileidžiančiu, slenksčiu ir specialia akustine tarpine. Durų paviršiaus apdailai gali būti naudojama plati spalvų gama ir įvairi natūralaus lukšto faneruotė.

Landero grindys

Tvirta konstrukcija

Landero vidaus durų konstrukcija yra tvirta ir atspari aplinkos poveikiui. Priklausomai nuo durų konstrukcijos, naudojame medienos ar lino plaušo plokštę, o durų briaunas papildomai kaustome kietmedžiu – taip dar labiau sutvirtiname visą konstrukciją ir kampus labiausiai fizinio kontakto veikiamose vietose.

Durų puošybos elementaiFrezų raštai. Dėl plataus frezų raštų ir frezavimo formų pasirinkimo, varčios, stiklajuosčių bei durų apvadų dizaino sprendimai yra iš esmės neriboti  – medienos plaušo plokštė suteikia galimybę išgauti ypač sudėtingus frezuotus raštus bei ornamentus.


Reguliuojamos staktos ir apvadai. Siūlome beapvadines arba klasikinio profilio staktas, su įprastinio ar  vidinio atidarymo pasirinktimis. Visos staktos yra reguliuojamos ir gaminamos taip, kad apglėbtų įvairaus storio sienas. Gaminame skirtingų pločių, reljefų ir ornamentų „L” formos profilio durų apvadus – be jokių vinukų, reguliuojami, leidžiantys keisti staktos matmenis pagal sienos storį, ir paslėpdami jos nelygumus.


Karūnos, apvadai, kaladėlės. Elegencijos durims suteiks skirtingų profilių klasikinio stiliaus reguliuojami apvadai, montuojami be vinukų. Išskirtinumo ir prabangos jausmą sukurkite duris papuošdami išraiškingais dekoratyviniais karnizais (“karūnomis”), apvadų bei grindų kaladėlėmis.


Kietmedžio detalės. Unikalų savitumą durims suteiks  iš kietmedžio pagamintos originalaus dizaino stiklajuostės, įvairių raštų bei ornamentų dekoratyviniai karnizai („karūnos“), kurios puikiai dera rafinuotame klasikiniame interjere ir grindų kaladėlės, puikiai sujungiančios grindjuostę ir apvadą.


Paviršiaus padengimas. Galime pasiūlyti visas įmanomas dažų (pagal RAL ir NCS paletę), lakų, beicų ir padengimo natūraliu medienos lukštu kombinacijas vidaus durims. Ieškantiems originalumo, kontrastingumo  – siūlome dvispalvio ar blizgaus dažymo bei medienos sendinimo galimybę.


Lukštų įvairovė. Durys gali būti dengiamos įvairių rūšių natūraliu medienos lukštu, pasižyminčiu unikaliu ir nepakartojamu tekstūros piešiniu ir spalva. Natūralūs, dažniausiai, kietmedžio lakštai vėliau yra lakuojami ar beicuojami beicų spalvų palete, siekiant išgauti norimą atspalvį, išryškinti medieną.


Įsprūdai (filingai). Varčios plokštumoje gali būti viena, dvi arba daugiau įsprūdinių durų detalių (taip vadinamųjų filingų). Vidaus durims galite pasirinkti skaidrų, matinį ar įvairiai dekoruotą stiklą. Kita vertus, durų varčia gali būti užpildoma patrauklaus dizaino dekoratyviniu užpildu iš dažytos ar faneruotos didelio tankio medienos dulkių plokštės.


 

Landero grindys

Varčių sudalinimai

Galimi įvairūs varčios sudalinimo sprendimai: skirtingos sudalinimų formos ir neribotas jų kiekis varčios plokštumoje.

Kuriantiems interjero vientisumą

 

Nedalomai estetinei visumai sukurti rekomenduojame Landero:

 • varstomas ir stumdomas vidaus duris;
 • vitrinas ir pertvaras;
 • durų dizainą atitinkančias grindjuostes, angokraščių apdailas;
 • sienų ir lubų apdailos skydus, baldų fasadus, palanges;
 • grindų dangas: medines arba vinilines grindis.

Patikima furnitūra

 

Gaminių kokybė ir naudojimo komfortas didele dalimi priklauso ir nuo naudojamos furnitūros, tad spynos, vyriai ir kiti apkaustai yra atsakingai parenkami, užsakomi tik iš žinomų Europos gamintojų bei kruopščiai sumontuojami.