Priežiūros priemonės

Alyvuotų gridų priežiūros priemonės

Natūralių grindų ilgaamžiškumas didele dalimi priklauso nuo grindų naudojimo ir priežiūros taisyklių laikymosi. Pagrindinė sąlyga yra tinkama grindų apsauga nuo destruktyvių medžiagų, tokių kaip smėlis ir vanduo, poveikio. Tai galima lengvai pasiekti, naudojant kilimėlius prie įėjimo durų. Kiekvieną dieną reikia grindis siurbti dulkių siurbliu arba šluoti. Taip pat galima lengvai pašluostyti drėgna plaušine šluota, nepaliekant vandens dėmių. Kasdienei alyvuotų grindų priežiūrai rekomenduojame naudoti LIOS SOFT BALM. Atkreipiame dėmesį, kad valant grindis, paviršius negali likti šlapias. Jei grindų paviršius yra pernelyg drėgnas, nuvalykite jį sausa šluoste.

LIOS SOFT BALM – MEDINĖMS ALYVUOTOMS GRINDIMS

Specialus valiklis, skirtas alyvuotoms medinėms grindims valyti ir prižiūrėti. Naudojamas reguliariai padeda išlaikyti natūralią ir vienodą medinių grindų išvaizdą. Parduodamas bespalvis arba baltos spalvos

Kaina: 16,90 Eur 

 

 


Susidūrus su įsisenėjusiomis dėmėmis ar sunkiai pašalinamais nešvarumais siūlome išbandyti priemonę LIOS KRONOS. Šio preparato kasdieniniam naudojimui nerekomenduojame, tačiau kovai su sunkiausiai išvalomomais nešvarumus privaloma turėti.

LIOS KRONOS – MEDINĖMS ALYVUOTOMS GRINDIMS

Stiprus grindų valiklis su specialiomis augalinėmis sudedamosiomis medžiagomis. Skirtas natūralia alyva dengtoms medinėms grindims valyti. Naudojamas reguliariai „LIOS Kronos“ be vargo pašalina net sunkiausiai išvalomus nešvarumus.

 Kaina: 15,40 Eur 


Kai grindys yra itin nusidėvėjusios, subraižytos, sausos ar dėmėtos naudokite priemonę LIOS TALITA PLUS. Ji yra skirtas pirmajai ir nuolatinei grindų, padengtų natūralia alyva, priežiūrai ir atnaujinimui. Nuolat šiuo preparatu prižiūrint grindis (kas kelis mėnesius – dvejus metus, priklausomai nuo naudojimo intensyvumo), apsaugomas paviršius, vizualiai išlyginami smulkūs įbrėžimai ir atkuriama pirminė grindų spalva.  LIOS TALITA PLUS yra naudojamas ant išvalytų grindų, tolygiai paskleidžiamas medvilniniu audiniu arba plaušine šluota su aplikatoriumi ir paliekamas nudžiūti. Siekiant itin aukšto lygio blizgesio, grindims išdžiūvus, šilkinį matinį paviršių galima nublizginti rankšluosčiu ar blizgintuvu.

LIOS TALITA PLUS – MEDINĖMS ALYUOTOMS GRINDIMS

Greita medinių alyvuotų grindų priežiūra. Naudokite, kai grindys yra itin nusidėvėjusios, subraižytos, sausos ar dėmėtos.

 Kaina: 26,00 Eur 


 

Lakuotų grindų priežiūros priemonės

Lakuotų grindų kasdieniai priežiūrai pakanka grindis išsiurbti dulkių siurbliu arba valyti drėgna medvilnine ar minkšta šluoste. Kasdieniam grindų plovimui patariame plauti su priemone VELUREX® CLEANER STAR SUPER AZIONE SANIFICANTE. Šio preparato dėka ant grindų paviršiaus nelieka dėmių. 

VELUREX® CLEANER STAR SUPER AZIONE SANIFICANTE – LAKUOTOMS MEDINĖMS GRINDIMS

Universalus dezinfekuojamasis valiklis, tinkantis lakuotoms medinėms grindims prižiūrėti. Taip pat tinka PVC, linoleumui, marmurui, dervai ir kt. Nepalieka ratilų, dezinfekuoja, išvalytos grindys ar grindų danga maloniai kvepia. Sudėtyje yra specialių nanodalelių, todėl apdoroti paviršiai ilgam dezinfekuojami.

Kaina: 9,60 Eur  


 

VELUREX® POLISH WT – LAKUOTOMS MEDINĖMS GRINDIMS

Vandens pagrindo su vašku  priežiūros priemonė, skirta lakuotoms medinėms, guminėms ir vinilo grindims, linoleumui, marmurui valyti. Priemonė daro grindis neslidžias ir pasižymi puikiomis antistatinėmis savybėmis. Jis vienu metu puoselėja ir atkuria grindis, o jos maloniai kvepia levandomis.

Kaina: 10,50 Eur  


VELUREX® METAL MATT – LAKUOTOMS MEDINĖMS GRINDIMS

Vaško mišinys intensyviai pažeistų ir subraižytų lakuotų medinių grindų priežiūrai ir atnaujinimui. Paviršiai padengti VELUREX Metal Matt priemone tampa labai atsparūs ir matiniai.

Kaina: 23,80 Eur  


 

Universalios priežiūros priemonės

 

WAX CARE – LAKUOTOMS IR ALYVUOTOMS MEDINĖMS GRINDIMS, KERAMINĖMS PLYTELĖMS, AKMENS PLYTELĖMS

Vandenį atstumianti vaškų dispersija intensyviai lakuotų, alyvuotų ir vašku dengtų grindų priežiūrai. Taip pat tinka patalpų viduje esančioms keramikinėms ir akmens plytelėms. Pasižymi natūraliu vandenį atstumiančiu poveikiu. Atnaujina ir apsaugo pilkšvas, subraižytas ar pasenusias medines grindis. Pagal spec. užsakymą gali būti parduodamos spalvotos versijos.

Kaina: 12,30 Eur 


 

Vinilinių grindų priežiūros priemonės

 

VELUREX® LVT CLEANER STAR SUPER AZIONE SANIFICANTE – VINILO (LVT) GRINDIMS

Dezinfekuojamasis antistatinis vinilo ir LVT grindų valiklis. Antistatinė emulsija neleidžia kauptis dulkėms. Sudėtyje yra specialių nanodalelių, todėl apdoroti paviršiai ilgam dezinfekuojami.

Kaina: 8,30 Eur 

 

 


 

Laminato priežiūros priemonės

 

VELUREX®  LAMIN CLEAN SUPER AZIONE SANIFICANTE – LAMINATO GRINDIMS

Dezinfekuojamasis antistatinis laminato grindų ir kitų neįsigeriančių paviršių valiklis. Antistatinė emulsija neleidžia kauptis dulkėms. Sudėtyje yra specialių nanodalelių, todėl apdoroti paviršiai ilgam dezinfekuojami.

Kaina: 7,60 Eur 

 

 

 

Dėl priemonių užsakymo kreiptis el.paštu info@landero.lt arba telefonu +370 616 8860. Taip pat jas įsigyti galima atvykus į Landero saloną Žirmūnų g. 68, 09124 Vilnius

 

SVARBU: Užsakant priežiūros priemonės siuntimo kaina:

  • per Omniva paštomatus į visus Lietuvos miestus – 2,5 Eur.
  • per Omniva kurjerių tarnybą – 5 eur.
  • Nemokamai užsakymą galima atsiimti Landero salone Vilniuje.

Užsakymas paruošiamas ir išsiunčiamas per 1-2 d.d. nuo užsakymo apmokėjimo.

SaveSave