Medinės sienos

Kai medinių grindų nepakanka


„Landero“ medines parketlentes galima kloti ne tik ant grindų, bet ir ant sienų. Sumontavę medinę sieną iš parketlenčių išgausite nuosaikų, jaukų ir šiltą interjerą. Tai originalus būdas parodyti natūralų medienos grožį. Kaip ir grindims, taip ir sienoms, galite rinktis įvairių pločių ir spalvų parketlentes, kadangi visos mūsų lentos gali būti montuojamos ir ant sienos.


Trisluoksnį parketą galima montuoti bet kuria kryptimi: horizontaliai, vertikaliai ar skersai. Taip kaip nuspręsite Jūs patys. Tokiu būdu galite papuošti atsibodusią sieną ar jos fragmentą.


 

Mėgaukitės unikaliais medžio raštais greitai ir paprastai. Labai paprastas medinės sienos montavimas:

  • Turime specialius kabliukus sienų montavimui, kurie pagreitins ir supaprastins montavimą;
  • Kampuočius ir medinius tašelius rasite bet kuriame statybinių medžiagų prekybos salone.

Landero” parketlenčių montavimo ant sienų instrukcija.

montuotojas1

Pamatuokite sienos lygumą gulsčiuku. Skirtumas neturėtų būti didesnis nei 2 mm 2 m ilgyje.

montuotojas2
Pažymėkite vietas, kur bus pritvirtinti mediniai tašeliai (svarbu, tašelis turi būti bent jau 18×50 mm). Pirmąjį tašelį pritvirtinkite ne toliau nei 10cm nuo sienos kampo ar nuo ten, kur prasidės siena.

3

Tarpai tarp tašelių neturėtų būti didesni nei 50cm.

 

4

Pritvirtinkite visus tašelius kamščiais. Svarbu, kamščiu galvutės neturi išlįsti virš tašelių.

5

Visi tašeliai turi sudaryti vieno lygio plokštumą. Patikrinkite tai su gulsčiuku, apimant mažiausiai tris tašelius. Jei reikia, naudojant fanerą ar kitą medžiagą, išlyginkite lygius.

6

Dar kartą patikrinkite lygį gulsčiuku. Skirtumas tarp tašelių neturėtų būti didesnis nei 2mm 2 m ilgyje.

 

 

7

Prieš montuojant parketlentes, aklimatizuokite jas patalpose, palikdami 48 valandoms neišimdami iš pakuotės.

8

Užtepkite montavimo klijų tašelių apačioje. Ir nupjovę “click” užraktą pritvirtinkite pirmąją eilę parketlenčių. Viršutinę parketlentės kraštinę pritvirtinkite prie tašelių su klipsais.

9
Įstatykite klipsą į parketlentės atsikišusį galą („click“ griovelį), tuomet prisukite su medvaržčiais prie tašelių.

 

 

10

Sujunkite kitas lentas, naudodami „click“ užraktus, esančius parketlentėse, šiek tiek pastuksenant. Tuomet pritvirtinkite su klipsais prie tašelių.

11
Išoriniai kampai gali būti užbaigiami, pripjaunant juos 45° kampu ir suklijuojant.

12
Arba jei išoriniai kampai nepripjaunami, patepkite juos montavimo klijais.

 

13

Ir pritvirtinkite medinius arba aliuminius kampuočius, kurie ne tik gražiai užbaigs Jūsų sieną, tačiau atliks ir apsauginę funkciją.

14

Pabaigta. Tokioje sienoje gali būti įmontuota daugybė lentynų, kabliukų ir kitų elementų, kurie dekoruos ir palengvins Jūsų buitį.

 

 

Papildoma informacija: 

  • Lentų su 5Gs užraktais per trumpąją kraštinę nereikia pakalti, taip kaip montuojant grindis. Todėl sienų montavimas tampa dar paprastesnis.
  • Medinės sienos sujungimas su kita siena kampe gali būti užglaistytas tokios pačios spalvos, kaip lentos, silikonu.
  • Taip pat medinės sienos sujungimas su kita siena ar grindimis gali būti užbaigtas ir grindjuosčių pagalba.
  • Jei montuosite televizoriaus laikiklius ar lentynas, montuokite į betoninę sieną. Kitus lengvus įrenginius galite montuoti prie tų pačių medinių tašelių.
  • Parketlentėms, tiek sumontuotoms ant grindų, tiek ant sienų, taikomos tos pačios priežiūros taisyklės. Patalpų santykinė drėgmė turi būti 45-60% ir temperatūra +18-24° C.
  • “Landero” parketlentėms naudokite tik medinėms parketlentėms skirtas priežiūros priemones, priklausomai nuo padengimo (lakuotos ar alyvuotos). Daugiau rasite čia: https://landero.lt/prieziuros-priemones/

 

Akcijos ir pasiūlymai

Nemokamai atvešime pavyzdžius į namus ir pakonsultuosime


Įsigykite grindis neišėję iš namų. Susisiekite su mumis telefonu +37061688609 arba el.paštu info@landero.lt ir mes nemokamai atvešime medinių, vinilinių grindų pavyzdžius į Jūsų namus bei pakonsultuosime, kokios grindys labiausia atitinka Jūsų poreikius. Susiderinus laiką, susitiksime su Jumis patog...


Grindis atsinaujinkite išsimokėtinai!


Landero salonuose Vilniuje (Žirmūnų g. 68) ir Kaune (Kęstučio g. 37) galite įsigyti visas siūlomas Landero grindų dangas išsimokėtinai. Bendradarbiaujame su "SB Lizingu". Kviečiame apsilankyti ir aptarti visas sąlygas dėl pirkimo išsimokėtinai.


Akcijos ir pasiūlymai el. parduotuvėje