Ar žinojote, jog medines parketlentes galima kloti ir ant sienų?

Medinės parketlentės gali būti klojamos ne tik ant grindų, bet ir ant sienų. Apskritai mediniai interjerai yra mėgstami dėl šiltų ir žemiškų spalvų. Jei norite vieną iš savo namų kambarių padaryti išskirtinį, tačiau nežinote kaip ir kokiomis priemonėmis, niekada neapsiriksite kaip sienų dekoro elementą pasirinkę medines parketlentes. Tuo galite įsitikinti peržvelgę žemiau pateiktą galeriją. Mediena – natūrali medžiaga, kuri leis pailsėti Jūsų akims ir sielai.

Polka walls2

Interjerai, turintys natūralios medienos elementų, nesvarbu, tai būtų grindys, sienos ar baldai, padeda atsipalaiduoti ir suteikia namams jaukumo. Tad erdves papildę mediniais akcentais, akimirksniu jas pakeisite, nes mediena sukuria harmoningą vaizdą, artimą gamtai, kur žmogus jaučia ramybę ir atsipalaidavimą. Nėra nei vieno namų kambario, kuriame nederėtų medinė siena. Viskas priklauso nuo Jūsų prioritetų ir namų stiliaus.

Medis puikiai dera su kitomis medžiagomis ir jas papildo. Architektai ir interjero dizaineriai mėgsta medį derinti su akmeniu ar stiklu / veidrodžiu, o parinkę tinkamą apšvietimą, išgauna iš koto verčianti interjerą, kuriuo džiaugsitės ne tik Jūs, bet ir Jūsų svečiai.

 medis ir stiklas medis ir akmuo 2

Medinės sienos atsibodusį ir kiek nuobodų miegamąjį atnaujins ir pavers ypatinga ramybės bei jaukumo oaze. Paskutinis vaizdas, kurį matysite prieš miegą, bus natūralūs gamtos raštai, esantys ant Jūsų sienos, – būtent tai padės pailsėti ir ryte nubusti žvaliems.

Gentle_sciana_final2 San-nhua-Vinyl -thu-hut-anh-nhin-khi-dat-chan-vao-phong-ngu-1

Boogie-Woogie_Wide_Wall

Svetainėje ar valgomajame praleidžiame labai daug laiko su šeima, draugais, todėl čia taip pat turėtų būti jauku ir harmoninga. Tik įsivaizduokite, kaip unikalūs medžio raštai galėtų papuošti šias erdves be jokių papildomų dekoro elementų. Parketlentes, derindami prie bendro namų stiliaus, galite rinktis su daugiau ar mažiau šakų ir tokiu būdu sukurti modernų arba vintažinį stilių. Galite dekoruoti tik vieną sieną arba visą kambarį. Svetainėse paprastai dekoruojama siena, kurioje yra televizorius arba židinys, kadangi į tą pusę dažniausiai krypsta mūsų žvilgsniai. Medis tam itin tinka, nes neblaško ir nevargina akių.

Joy_sciana_final kopia contemporary-dining-room

Traditional walls spalvotas medis

Šiuolaikiniam žmogui, gyvenančiam miesto šurmulyje, natūralios medienos siena gali būti kone vienintelis kasdienis prisilietimas prie gamtos. Toks namų interjero dekoravimo būdas tampa vis populiaresnis, nes miesto žmogus pasiilgsta ramybės ir gaivos, kuri užplūsta apsilankius miške. Mediena – išskirtinė medžiaga, akimirksniu suteikianti interjerui tekstūros, natūralumo ir harmonijos. Be to, medis pasižymi unikaliais raštais, kurie tarpusavyje niekada neatsikartoja.

Jei ir Jūs susižavėjote medine siena, kreipkitės, mūsų projektų vadovai mielai padės išsirinkti geriausią variantą. Visas „Landero“ medines parketlentes galima naudoti ir medinėms sienoms.

 « Visos naujienos