Landero darbuotojai mokosi iš rinkos lyderių Chimiver

Tikime, jog nuolatinis tobulėjimas yra būtinas, siekiant suteikti aukščiausios kokybės paslaugas savo klientams. Landero pardavėjai ir montuotojai nuolatos mokosi ir išbando naujausias prekes, kurias jiems asmeniškai pristato jų gamintojai. Įvairių mokymų dėka Landero darbuotojai įsisavina naujų produktų savybes, panaudojimo galimybes ir yra nuolat informuojami apie naujausius grindų valymo bei montavimo rinkų pokyčius.

Praėjusią savaitę Landero darbuotojai dalyvavo mokymuose, kuriuos vedė Italijos gamintojo „Chimiver“ atstovai. Landero komanda mokėsi grindų montavimo ir atnaujinimo subtilybių bei išbandė lakų ir valymo priemones.

„Chimiver“ įkurėjas Giovanni Panseri 1965 metais atidarė mažą labaratoriją Italijoje, kurioje gamino produktus medinėms grindims. Šiandien „Chimiver“ yra laikomas neabejotinu rinkos lyderiu Italijoje – jų gaminama grindų priežiūros produkcija yra nepakeičiama net 60 šalių visame pasaulyje. Pagrindinė sėkmės paslaptis – nuoseklus darbas, inovacijų pritaikymas bei kruopštumas. Kiekvienas produktas ir jo sudėtyje esančios medžiagos yra ištiriamos, atliekami įvairūs bandymai, naudojamos aukščiausio lygio technologijos, leidžiančios automatizuoti procesus ir padedančios pasiekti geriausią rezultatą.

Džiaugiamės, jog galime mokytis iš rinkos lyderių ir didinti savo darbuotojų kompetencijas. Visos žinios Landero pardavėjams ir montuotojams padeda suteikti klientams geriausias rekomendacijas ir paslaugas.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis telefonu +37061688609 arba el.paštu info@landero.lt ir mes nemokamai atvešime medinių, vinilinių grindų pavyzdžius į jūsų namus bei pakonsultuosime, kokios grindys labiausiai atitinka jūsų poreikius ir kokias priemones naudoti, siekiant išlaikyti grindų ilgaamžiškumą.« Visos naujienos