Landero įspūdžiai iš Domotex 2019 bei Bau 2019 parodų Vokietijoje

Siekiant suteikti savo klientams visapusišką patogumą, stengiamės semtis patirties iš savo srities profesionalų. Šiemet jau spėjome sudalyvauti dvejose pasaulinėse parodose, kuriose turėjome galimybe sekti naujausias grindų tendencijas. Tad šį kartą pasakosime savo įspūdžius iš Domotex 2019 grindų ir Bau 2019 statybų parodų.

Domotex 2019
Sausio 11-14 dalyvavome tarptautinėje grindų parodoje Hanoveryje Domotex 2019. Paroda šiemet pasitiko su itin inovatyvia tema: “Create’n’connect” (liet.k. kurti ir jungti).  Daugiau ne 1400 parodos dalyvių iš 60 šalių pristatinėjo grindis parodos lankytojams. Apie 70 procentų parodos lankytojų buvo atvykę iš užsienio džiaugiamės galėdami semtis žinių ir naujienų tokioje tarptautinėje parodoje. “Skaitmeniniai įrankiai skirti grindų pardavimams, naujausi technologiniai projektai bei kontaktų mugės visa tai matėme priėmėme ir taikysime ateityje savo klientams” – sakė įmonės vadovas Ramūnas Beinorius.

Kviečiame pasižvalgyti po Domotex 2019 parodą: https://www.domotex.de/en/news/media-library/video-detail.xhtml?id=30084

Bau 2019
Sausio 14-19 dienomis vyko pasaulyje lyderiaujanti prekybos paroda Miunchene – Bau 2019. Parodoje savo prekes pristatė rekordinis skaičius dalyvių net 2,250 iš 45 šalių. Įmonės vadovas teigia, kad džiaugiasi parodoje turėję galimybę susipažinti su naujausiomis grindų technologijomis ir tendencijomis, kurios pirkėjus pasieks jau visai netrukus. Savo ruožtu įmonės atstovai atrinktas geriausias naujoves ir tendencijas visada stengiamės atvežti ir pristatyti klientams Lietuvoje. Šį kartą pažadėjo, kad naujienų laukti nereikės. Parodą aplankė net 250,000 lankytojai, kas taip pat yra Bau parodos rekordas.« Visos naujienos