Landero Geometrics grindų danga- kas tai?

Landero Geometrics – tai grindų danga, derinanti klasikinį ir modernų stilius. Landero Geometrics produktai skirstomi į dvi pagrindines rūšis: vinilinę grindų dangą ir medinį parketą.

 

Landero Wood Geometrics

Landero Wood Geometrics – tai medinis parketas, kuriuo išklotos grindys alsuoja prabanga ir klasika. Su šia produktų linija pristatome visiems gerai žinomą ir šiuo metu renesansą išgyvenantį eglutės rašto parketą. Galime pasiūlyti dviejų tipų eglutes, tai – „Herringbone“, kai klojamos įprastos lentelės, suvedant jas 90° kampu, ir „Chevron“ tipo eglutę, kai lentelės pjaunamos 45° kampu ir tada suvedamos. Norime pabrėžti, kad ir šiam grindų tipui naudojame trisluoksnę parketlentės konstrukciją, kuri rinkoje yra pažangiausia ir labiausiai tinkanti šildomoms grindims. Sumontuotos grindys padengiamos Jūsų pageidaujamos spalvos alyva – tai užtikrina gerą grindų dangos apsaugą, nes alyva padengia net pačius mažiausius tarpelius, esančius tarp lentų (būtent dėl šios priežasties patariame ir mūsų įprastas parketlentes prieš eksploatuojant grindis papildomai padengti dar vienu alyvos sluoksniu).

Antrasis Landero Wood Geometrics produktas – modulinis parketas. Dažniausiai toks parketas klojamas didžiulėse menėse, koncertų salėse ar namuose, kur vertinama prabangi klasika. Šis produktas išskirtinis, nes visi moduliai gaminami ir kiekvienas modulio pynimo raštas konstruojamas tik rankomis, po to alyvuojamas ar lakuojamas pageidaujama spalva. Tai leidžia sukurti itin prabangų ir unikalų namų interjerą, nes konstruojant mozaiką galima naudoti ne tik medį, bet ir kitas medžiagas, pvz.: odą, akmenėlius ir pan.

 

Landero Vinyl Geometrics

Antra naujųjų grindų produktų linija – tai Landero Vinyl Geometrics. Ją sudaro 10 skirtingų geometrinių figūrų, iš kurių galite sukurti raštus pagal savo fantaziją. Vien mes siūlome 14 skirtingų pynimo raštų! O kur dar Jūsų sugalvoti J Kaip ir parketui, vinilinėms grindims siūlome eglutės rašto pynimus. Jūs galite derinti skirtingų spalvų, tekstūrų lenteles ir taip kurti dar įdomesnį, modernesnį vaizdą. Landero Vinyl Geometrics galite rinktis iš Elite arba Impress kolekcijų siūlomų spalvų, medienos arba akmens imitacijos raštus. Derinkite iš pirmo žvilgsnio tarpusavyje nesuderinamas medžiagas – medį ir akmenį.

Landero Vinyl Geometrics dangą siūlome montuoti ant specialaus lipnaus pakloto. Taip užtikrinsite maksimalią kokybę, figūros bus suklotos ir sujungtos kokybiškai, tarp jų neatsiras tarpelių.

 

Tikimės, kad Landero Geometrics produktų linija taps puikiu įrankiu įgyvendinant net ir pačius netikėčiausius interjero sprendimus. Atkreipkite dėmesį, kad šios dangos gali būti klojamos ne tik ant grindų, bet ir ant sienų J Eksperimentuokite, atskirkite valgomojo erdvę geometrinėmis figūromis, vonios kambaryje sumontuotų grindų raštą pratęskite ir ant sienų… Fantazuokite! Rašykite mums, mes, pažadame, padėsime įgyvendinti Jūsų idėjas.

Turime profesionalią montuotojų komandą, kuri greitai ir kokybiškai sumontuos Jūsų pageidaujamą grindų dangą.

Kontaktai:

UAB Landero

Žirmūnų g. 68, Vilnius

Tel. +370 616 88 609

El. paštas info@landero.lt« Visos naujienos