Landero Geometrics

Kas yra Landero Geometrics?

 

Tai geometrinių figūrų grindų danga, kurios pagalba sukursite išskirtinį namų interjerą.

Landero Geometrics gaminame iš vinilinės grindų dangos arba parketo.

modulinio parketo skydų sukurkite klasikinį ir itin prabangų interjerą. Nuo klasikinio eglutės rašto iki tokio, kurį sukuria Jūsų vaizduotė. Modulinis parketas gaminamas individualiai. Geometrinės figūros jungiamos tarpusavyje, iš jų sudaromi moduliniai skydai. Suklojus tokius skydus gaunamas itin prabangus interjeras, kuris neretai puošia didžiules menes ar sukuria prabangų namų stilių. Daugiau apie galimybes skaitykite:

vinilinės dangos geometrinių figūrų sukurkite išskirtinį, ypač modernų interjerą. Klasikinį eglutės raštą dėliokite ne tik iš tradicinių parketlenčių, tačiau ir iš vinilinės dangos, tiek standartinio ilgio lentų, tiek trumpesnių, mažesnių. Geometrines figūras kombinuokite tarpusavyje ir kurkite unikalią grindų dangą. Daugiau skaitykite:

Kombinuodami įvairias geometrines figūras tarpusavyje, atskirkite namų erdves. Nebijokite eksperimentuoti ir savo namų interjerą paversti išskirtiniu ir nepakartojamu. Apsilankykite mūsų salonuose ir mes padėsime įgyvendinti Jūsų viziją.

Landero grindys

Susidomėjote? 

Susisiekime!