Lakuotų grindų priežiūra

TRISLUOKSNIŲ LAKUOTŲ PARKETLENČIŲ PRIEŽIŪRA


 

Priežiūros priemonė lakuotoms medinėms grindims

Matinių/blizgių lakuotų grindų kasdieniai priežiūrai pakanka grindis išsiurbti dulkių siurbliu arba valyti drėgna medvilnine ar kitokia minkšta šluoste. Kasdieniam grindų plovimui patariame naudoti priemone VELUREX® CLEANER STAR SUPER AZIONE SANIFICANTE. Šio preparato dėka ant grindų paviršiaus nelieka dėmių. Universalus dezinfekuojamasis valiklis, tinkantis viso tipo lakuotoms medinėms grindims prižiūrėti, nepalieka ratilų, specialių nanodalelių dėka išvalytas paviršius ilgam dezinfekuojamas net ir tada, kai namie laikomi naminiai gyvūnai, išvalytos grindys ar grindų danga maloniai kvepia. Priemonė taip pat tinka PVC, linoleumui, marmurui ir  kitoms dangoms, pašalina nešvarumus, juodas batų žymes, įvairias dėmes.

Naudojimas: Įpilkite 3 kamštelius valiklio į 1 litrą vandens. Jei grindys labai nešvarios, įpilkite 6 kamštelius valiklio į 1 litrą vandens arba dėmes valykite neatskiesta priemonePriežiūros priemonė lakuotoms medinėms, guminėms, vinilo grindims, linoleumui, marmurui

Palaikyti blizgių lakuotų grindų savybes 1 kartą per mėnesį rekomenduojame naudoti vandens pagrindu pagaminta vaško emulsija VELUREX Polish WT.Priemonė daro grindis neslidžias ir pasižymi puikiomis antistatinėmis savybėmis. Jis vienu metu puoselėja ir atkuria grindis, o jos maloniai kvepia levandomis. VELUREX Polish WT galima naudoti ir guminių, vinilo grindų, linoleumo ir marmuro priežiūrai, tačiau priemonė nėra tinkama alyva dengtų medinių grindų priežiūrai ar neabsorbuojančioms statybinėms medžiagoms.

Piežiūros priemonė lakuotų medinių grindųNaudojimas: Įpilkite 3 kamštelius valiklio į 1 litrą vandens. Tolygiai paskirstykite minkštu medvilniniu audiniu ir leiskite visiškai išdžiūti (20–30 min). Nupoliruokite paviršių minkštu audiniu ar tam skirta įranga.

Jeigu matinės lakuotos grindys intensyviai pažeistos ir subraižytos jų priežiūrai ir atnaujinimui rekomenduojame 1 kartą į tris mėnesius naudoti vaško mišinį VELUREX Metal Matt. Paviršiai padengti minėta priemone tampa labai atsparūs ir matiniai.

Naudojimas: Priemone VELUREX Cleaner Star SUPER AZIONE SANIFICANTE kruopščiai nuvalykite grindis ir leiskite joms išdžiūti. Mikropluošto audiniu vienodai paskirstykite VELUREX Metal Matt ant paviršiaus. Pirmam sluoksniui visiškai išdžiūvus (praėjus 2 valandoms), grindis, ant kurių vaikštoma daugiausiai, padenkite antru VELUREX Metal Matt sluoksniu.

 

Žemiau pateiktoje lentelėje siūlomas laikas, kuriam praėjus, atsižvelgdami į patalpų tipą, turėtumėte naudoti laku padengtoms grindims skirtus preparatus. Priežiūros laikas labai priklauso nuo patalpų naudojimo intensyvumo, oro temperatūros ir drėgmės. Norint tiksliai nustatyti grindų priežiūros laiką, geriausia susisiekti su įgaliotu „Landero“ darbuotoju.

VELUREX®
Cleaner Star Super Azione Sanificante

VELUREX®
Polish WT
(blizgioms lakuotoms grindims)

VELUREX®
Metal Matt
(matinėms lakuotoms grindims)

Naudojimo intensyvumas

Kasdienis valymas ir priežiūra

Atnaujinimas

Atnaujinimas

Grindys patalpose, kuriose jos nėra intensyviai naudojamos, pvz., svetainėse, miegamuosiuose kambariuose

Kas 5–7 dienas    

1 kartą per 3 mėn

1 kartą per 6 mėn.

Grindys vidutiniu intensyvumu naudojamose vietose, pvz., laiptai, koridoriai, biurų erdvės

Kas 3–5 dienas    

1 kartą per 1 mėn.

1 kartą per 3 mėn.

Grindys intensyviai naudojamose vietose, pvz., restoranuose, parduotuvėse, mokyklose

Kas 1–3 dienas

1 kartą per 1 mėn

1 kartą per 3 mėn.

 

Visos rekomendacijos, susijusios su grindų valymo ir priežiūros reguliarumu, yra tik informacinio pobūdžio ir priklauso nuo faktinio naudojimo intensyvumo. Todėl tai negali tapti pagrindu garantinėms pretenzijoms pareikšti. Ant grindų prikibęs smėlis ar išpiltas vanduo turi labai nepageidaujamą poveikį, todėl labai svarbu tai pašalinti.