APIE LANDERO

Landero – tai inovatyvus ir naujas požiūris į grindis. Savo klientams siūlome aukščiausios kokybės medines bei vinilines grindis ir beveik 200 jų variacijų.

Ypatingą dėmesį skiriame klientų aptarnavimui, todėl siūlome visapusiškus sprendimus: grindų dangas, apdailos aksesuarus, priežiūros priemones, tvirtinimo elementus bei paklotus.

Siekdami pateikti viską iš vienų – profesionalių rankų, ne tik padedame Jums išsirinkti tinkamiausią produktą, bet ir rūpinamės montavimo darbais, bei Jūsų grindų priežiūra po įsigijimo.

Visi Landero produktai pasižymi atsakingos gamybos praktika, nekeliantys alergijos bei neišskiriantys formaldehidų. Ypatingą dėmesį skiriame gamybos proceso kontroliavimui, todėl visi mūsų produktai ne tik saugūs, bet ir aukščiausios kokybės, jiems teikiame iki 30 metų garantiją.

VERSLO FILOSOFIJA

Daugiau kaip dvidešimt metų kartu su partneriais dirbame užsienio rinkose ir vadovaujamės įsitikinimu, jog svarbiausia – profesionalumas ir kokybės užtikrinimas.

Per ilgus veiklos metus, sukaupę brandžią patirtį, su Landero prekiniu ženklu, drąsiai žengiame į medinių bei vinilinių grindų rinką. Esame užtikrinti tuo ką darome ir žinome, jog stilingos ir ilgaamžės grindys – tai ko reikia mūsų klientams.

UAB Landero

DSC_1466