Priežiūros priemonės

Alyvuotų gridų priežiūros priemonės

 

Landero Wax Care Plus. Skirtas gyvenamųjų namų ir viešosios paskirties patalpų medinių grindų paviršiaus priežiūrai. Pagamintas natūraliu augaliniu aliejų pagrindu. Šią priemone rekomenduojame naudoti iškart  paklojus medines grindis, padengtas alyva. Taip pat atnaujinti alyvuotų medinių grindų paviršių kas 1-2 metus, priklausomai nuo medinių grindų dėvėjimo intensyvumo.


Landero Wash Care. Koncentratas skirtas kasdienei alyvuotų grindų priežiūrai. Tai yra koncentruotas vandens priedas su aktyvaus plovimo substancijomis ir natūraliais apsaugos komponentais. Tinka visoms alyvuotoms grindims. Taip pat kitiems alyvuotiems baldams ir kitiems mediniams paviršiams, kurie yra padengti alyva. Valo švelniai, nepalieka dėmių. Atgaivina paviršių ir padidina atsparumą purvui.


Landero Magic Cleaner. Koncentratas, naudojamas prieš alyvuotų grindų atnaujinimą. Pašalina įsisenėjusius nešvarumus. Greitas ir intensyvus valymas visų patamsėjusių paviršių ir įsisenėjusių dėmių. Pašalina nikotiną, riebalus ir kitą purvą.  


 

Lakuotų grindų priežiūros priemonės

 

Landero Protector Concentrate. Profesionali priežiūros priemonė kasdieniam lakuotų medinių grindų valymui ir priežiūrai. Nepalieka nutekėjimo žymių. Be vaško. Palengvina vėlesnį grindų atnaujinimą. Padidina lakuotų grindų atsparumą trinčiai. Ant paviršiaus palieka antistatinę neslystančią apsauginę plėvelę, kuri ištirpsta ir nusiplauna, naudojant priemonę Landero Protector Complete. 


Landero Protector Complete. Profesionali priemonė nuodugniam lakuotų medinių grindų valymui. Stipri šarminė valymo priemonė, skirta valyti grindis prieš naudojant Landero Protector Shine ir pakartotinai lakuoti grindis. Pašalina nešvarumus ir dėmes.


Landero Protector Shine. Profesionali atnaujinamoji ir apsaugomoji lakuotų medinių grindų priežiūros priemonė. Medines grindis apsaugo ir tokiose didelio judėjimo vietose, kaip biurai ar parduotuvės. Sukuria labai tvirtą apsauginį sluoksnį, kuris kaskart atsinaujina panaudojus priemonę. Senas subraižytas paviršius savo blizgesį atgauna jo nelakuojant. Be parafino ir vaško, todėl neišteplioja ir nekaupia purvo.