Priežiūros priemonės

Alyvuotų gridų priežiūros priemonės

 

LIOS SOFT BALM – MEDINĖMS ALYVUOTOMS GRINDIMS

Specialus valiklis, skirtas alyvuotoms medinėms grindims valyti ir prižiūrėti. Naudojamas reguliariai padeda išlaikyti natūralią ir vienodą medinių grindų išvaizdą. Parduodamas bespalvis arba baltos spalvos

 


LIOS KRONOS – MEDINĖMS ALYVUOTOMS GRINDIMS

Stiprus grindų valiklis su specialiomis augalinėmis sudedamosiomis medžiagomis. Skirtas natūralia alyva dengtoms medinėms grindims valyti. Naudojamas reguliariai „LIOS Kronos“ be vargo pašalina net sunkiausiai išvalomus nešvarumus.

 


LIOS TALITA PLUS – MEDINĖMS ALYUOTOMS GRINDIMS

Greita medinių alyvuotų grindų priežiūra. Naudokite, kai grindys yra itin nusidėvėjusios, subraižytos, sausos ar dėmėtos.

 


 

Lakuotų grindų priežiūros priemonės

 

VELUREX® CLEANER STAR SUPER AZIONE SANIFICANTE – LAKUOTOMS MEDINĖMS GRINDIMS

Universalus dezinfekuojamasis valiklis, tinkantis lakuotoms medinėms grindims prižiūrėti. Taip pat tinka PVC, linoleumui, marmurui, dervai ir kt. Nepalieka ratilų, dezinfekuoja, išvalytos grindys ar grindų danga maloniai kvepia. Sudėtyje yra specialių nanodalelių, todėl apdoroti paviršiai ilgam dezinfekuojami.

 


VELUREX® POLISH WT – LAKUOTOMS MEDINĖMS GRINDIMS

Vandens pagrindo su vašku  priežiūros priemonė, skirta lakuotoms medinėms, guminėms ir vinilo grindims, linoleumui, marmurui valyti. Priemonė daro grindis neslidžias ir pasižymi puikiomis antistatinėmis savybėmis. Jis vienu metu puoselėja ir atkuria grindis, o jos maloniai kvepia levandomis.

 


 

Universalios priežiūros priemonės

 

WAX CARE – LAKUOTOMS IR ALYVUOTOMS MEDINĖMS GRINDIMS, KERAMINĖMS PLYTELĖMS, AKMENS PLYTELĖMS

Vandenį atstumianti vaškų dispersija intensyviai lakuotų, alyvuotų ir vašku dengtų grindų priežiūrai. Taip pat tinka patalpų viduje esančioms keramikinėms ir akmens plytelėms. Pasižymi natūraliu vandenį atstumiančiu poveikiu. Atnaujina ir apsaugo pilkšvas, subraižytas ar pasenusias medines grindis. Pagal spec. užsakymą gali būti parduodamos spalvotos versijos.


 

Vinilinių grindų priežiūros priemonės

 

VELUREX® LVT CLEANER STAR SUPER AZIONE SANIFICANTE – VINILO (LVT) GRINDIMS

Dezinfekuojamasis antistatinis vinilo ir LVT grindų valiklis. Antistatinė emulsija neleidžia kauptis dulkėms. Sudėtyje yra specialių nanodalelių, todėl apdoroti paviršiai ilgam dezinfekuojami.