Lakuotų grindų priežiūra

TRISLUOKSNIŲ LAKUOTŲ PARKETLENČIŲ PRIEŽIŪRA


Lakuotų grindų priežiūrą iškart po su montavimo

Iškart po lakuotų grindų suklojimo, prieš naudojantis grindimis, rekomenduojame grindis padengti „Landero Protection Shine“ skysčių naudojant šluoste. Ši priemonė sukuria papildomą apsauginę plėvelę, kuri suteiks papildomą apsaugą nuo vandens lakuotoms grindims. Dėl šios apsaugos, purvas ne taip lengvai prikibs prie grindų ir jį bus lengviau nuvalyti. Grindys ilgiau išlaikys savo pirminę išvaizdą ir ilgiau Jums tarnaus.

Svarbu: „Landero Protection Shine“ nereikia skiesti vandeniu. Pilkite iškart ant grindų ir tolygiai paskirstykite medvilnine ar minkšta šluoste. Skystis turi būti paskleistas ant grindų taip, kad jos būtų tik drėgnos. Jei atsirado perteklius, nuvalykite jį sausa šluoste.

Kasdienė priežiūra, valymas ir atnaujinimas

Lakuotų grindų kasdieniai priežiūrai pakanka grindis išsiurbti dulkių siurbliu arba valyti drėgna medvilnine ar minkšta šluoste. Kasdieniam grindų plovimui patariame plauti su „Landero Protection Concentrate“. 100 ml koncentrato praskiesti 5 litrais vandens ir sudrėkinus šluostę, išplauti grindis.

Atsiradus didesnėms ir sunkiau išvalomos dėmėms, jas reikėtų šalinti su „Landero Protection Complete“ valikliu. 50-300 ml skysčio atskiesti 5 litrais vandens (priklausomai nuo dėmių, kuo labiau įsisenėjusios, tuo daugiau valiklio pilkite). Atskiestas valiklis turi būti įpiltas į butelį su purkštuku ir užpurkštas tolygiai ant grindų. Užpurkštą valiklį palaikykite 5 minutes ant grindų, tuomet švelniu šepetėlių patrinkite grindis. Atsiradusį purvą nuvalykite drėgna medvilnine ar minkšta šluoste. Šią procedūrą kartokite, kol grindys bus visiškai švarios. Valydami grindis turėkite švaraus vandens indą ir nuolatos plaukite šluostę bei keiskite vandenį.

Kruopščiai išvalius grindis, jas reikėtų atnaujinti su „Landero Protection Shine“. Užpilkyte skysčio ant grindų ir tolygiai paskirstykite per visą plotą su švaria medvilnine ar minkšta šluoste. Jei atsirado skysčio perteklius, nuvalykite sausa šluoste. „Landero Protection Shine“ apsaugos grindis nuo purvo, kuris patenka į tarpelius tarp lentų. Lakuotos grindys prieš valymą ir atnaujinimą su „Landero“ rekomenduojamais produktais:

Landero_lakuotos_parketlentes_pries_atnaujinima

Lakuotos grindys po valymo ir atnaujinimo su „Landero“ rekomenduojamais produktais:

Landero_lakuotos_parketlentes_po_atnaujinimo